فعالیت های هفته پژوهش در سال 96

دوشنبه ۱۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۵۷

فعایت های انجام شده در هفته پژوهش در مدرسه حضرت ولی عصر (عج)...

برگزاری جلسه دفاعیه

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۰۴

روز دوشنبه 96/10/11 جلسه دفاعیه خانم شریفی در مدرسه حضرت ولی عصر(عج) برگزار شد موضوع پایان نامه، معنا شناسی واژه سلام و بررسی آن در قرآن می باشد که استاد راهنما خانم ارفع و داوری این پایان نامه را خانم خدایی برعهده داشتند که این پایان نامه با نمره 20 دفاع شد و به عنوان پایان نامه برتر شناخته شد.

برگزاری شورای پژوهشی

دوشنبه ۱۱ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸:۲۶

روز دوشنبه 96/10/11 جلشه شورای پژوهشی ساعت 8 صبح در مدرسه حضرت ولی عصر(عج) برگزار شد. در این جلسه موضوع و طرح اجمالی چند نفر از طلاب مطرح شد که تعدادی از آنها پذیرفته شد.

شرکت در مراسم نهم دیماه

یکشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳:۳۶

روز شنبه 96/10/09 طلاب مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج) به همراهی معاون پژوهش به مصلی رفتند و در راهپیمایی این روز شرکت کردند.

مناظره با موضوع ولایت فقیه

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۱۷

روز یکشنبه 96/09/26 بعد از نماز ظهر و عصر به مناسبت هفته پژوهش مناظره ای با موضوع ولایت فقیه در مدرسه حضرت ولی عصر (عج) اجرا شد این مناظره را طلاب سال دوم بر اساس درسی که داشتند اجرا کردند استاد ناظر و کمک کننده ها هر دو گروه موافقین بودند و استاد محترم سرکار خانم حیدری فر در گروه مخالفین بودند.

نشست به مناسبت هفته پژوهش

دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶:۵۰

روز شنبه 96/09/25 بین نماز ظهر و عصر نشستی با طلاب در مدرسه حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد در این نشست استاد محترم سرکار خانم طباخی در باره پایان نامه خود با موضوع (جن) توضیحاتی دادند و در پایان به سوالات طلاب در این زمینه پاسخ دادند.

بازدید از کتابخانه دانشگاه علوم و حدیث

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۸:۲۱

روز یکشنبه 96/09/19 به مناسبت هفته پژوهش طلاب به همراه معاون پژوهش مدرسه از کتابخانه دانشگاه علوم و حدیث شهرری بازدید کردند مخزن های این کتابخانه، کتابهای جدید و نابی را در خود جای داده بودند وطلاب توانستند برای کارهای تحقیقی خود از این کتاب ها استفاده کنند وبعد از زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی و صرف ناهار به این بازدید پایان دادند...

برگزاری جشن به مناسبت هفده ربیع الاول

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱:۰۲

روز سه شنبه 96/09/14 به مناسبت میلاد پیامبراکرم وامام جعفر صادق علیه السلام جشن باشکوهی با حضور طلاب در مدرسه حضرت ولی عصر(عج) برگزار شد در این مراسم ضمن مداحی اهل بیت(علیهم السلام) توسط خانم فرج الله، هدایایی جهت یادبود به تمامی طلاب اهدا ءگردید.
و در پایان با برگزاری جشنواره غذا میان طلاب، به برگزیده گان جوایزنقدی اهدا ءشد...

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور

شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۳۹

به استحضار می رساند با عنایت به تفاهم نامه همکاری با مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور و با توجه به کاربرد گسترده و موثر مجموعه نرم افزارهای نور در پژوهش ها و مطالعات طلاب گرامی و با هدف سهولت دسترسی ایشان، آن موسسه اقدام به ارائه «مجموعه کامل نرم افزارهای نور» با امکان تقسیط و بازپرداخت بلندمدت یکساله نموده است. قیمت نرم افزارهای موجود در این بسته معادل 1.635.000 تومان بوده که با تخفیف 80% به 327.000 تومان کاهش یافته است و این مبلغ طی 8 تا 10 قسط پرداخت می شود.

بازدید از معراج الشهدابه مناسبت هفته بسیج

پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۳:۳۳

روز چهارشنبه 96/09/08 به به مناسبت هفته بسیج جمعی از طلاب حوزه حضرت ولی عصر(عج) در معراج شهدا حضور بعمل آوردند.
این دیدار علاوه بر زیارت شهدای دفاع مقدس با مراسم تشییع شهید نوید صفری یکی از مدافعان حرم حضرت زینب(س) همراه گشت. که توفیق شد ضمن قرائت فاتحه و سینه زنی، به دیدار آن شهید بزرگوار و خانواده بروند...